O nas

o-mnie

PRACOWNIA PROJEKTOWA

Adrianna Grzywacz


Moja Pracownia powstała z pasji do projektowania i designu. Każdy projekt jest jak „skrojony na miarę”. Za główny priorytet stawiam sobie bliski i bezpośredni kontakt na linii Projektant – Inwestor, dzięki czemu mają Państwo czynny udział w etapie tworzenia. Działam w tej branży od kilku lat, ale ciągłe poszerzanie wiedzy z zakresu wnętrzarstwa oraz śledzenie nowości na rynku jest niezbędne do tworzenia niesztampowych projektów. Pracują u mnie tylko dyplomowani projektanci wnętrz i architekci, co sprawia, że projekt jest przygotowany według najwyższych standardów.

Wychodzę z założenia, że jeśli mieszkasz wyjątkowo, to wyjątkowo się czujesz. Moją misją jest odejście od przeciętności i zanurzenie się w wyjątkowości. Chcę przekonać ludzi, że warto mieszkać pięknie. Pozwól sobie pięknie mieszkać.

Adrianna Grzywacz – dyplomowana projektantka wnętrz oraz mebli, właścicielka marki meblowej Mane Crest. Dzięki rodzinnej stolarni, od urodzenia związana z branżą wnętrzarską. Ceni sobie profesjonalizm i perfekcję. Pasjonatka oryginalnego designu, jazdy konnej, cukiernictwa i podróży. Ambitna i z wizją, konsekwentnie dążąca do celu. Ma 100 pomysłów na minutę i wszystkie realizuje.